| 07 mei 2012- Segafredo speelt zich in culinaire kijker |
|
Het Italiaanse Segafredo Zanetti staat bekend om de smaak van haar echte, ‘il vero’, espresso. Om het authentieke karakter van Italië ook over te brengen op koffieliefhebbers begeeft Segafredo zich steeds vaker op culinair grondgebied. Het koffiemerk verbindt haar naam regelmatig aan culinaire festivals over de hele wereld; van Sydney tot Milaan en Amsterdam. Zoals het een echt Italiaans bedrijf betaamt, staat smaak bij Segafredo Zanetti hoog in het vaandel; de met zorg samengestelde koffiemelanges zorgen voor een dagelijks geluksmoment tijdens menig koffiepauze, wereldwijd. De koffiespecialist kiest er daarom bewust voor om zich te begeven op de plaatsen waar fijnproevers en levensgenieters samenkomen. „Beleving speelt een grote rol bij het proeven van koffie”, aldus Merlijn van Loon, Marketing Manager bij Tiktak/Segafredo Zanetti Nederland. „Koffieliefhebbers herkennen een goede espresso aan de manier waarop deze gezet en geserveerd wordt. Door deel te nemen aan culinaire evenementen, maken wij persoonlijk kennis met deze belangrijke doelgroep én zij met ons”. In 2011 was ‘il vero espresso italiano’ van Segafredo onder andere te beleven op ‘Taste of Milano’, een thuiswedstrijd tijdens één van de grootste culinaire evenementen van Italië. Maar ook ‘Down Under’ werd het afgelopen jaar kennis gemaakt met de verschillende Segafredo melanges: zo was Segafredo Zanetti in september aanwezig op de Fine Food Australia beurs te Sydney en op het Ferragosta Festival, één van Sydney’s meest bezochte Italiaanse evenementen. Tijdens ‘Taste of Amsterdam’ die van 31 mei t/m 3 juni gehouden wordt is Segafredo ook vertegenwoordigd. Op de Foodie Markt kunnen bezoekers genieten van een heerlijke espresso, cappuccino of een Latte Macchiatto. Andere evenementen waar Segafredo exclusief geserveerd wordt zijn:
„Koffiedrinken is een ervaring die iedere drinker op zijn eigen manier invult”, vervolgt Van Loon. „Bij Segafredo gaan we altijd voor dé ultieme smaakbeleving; of het nu gaat om een lekkere espresso op een zonnig terras of een goede cappuccino bij het ontbijt. Voor iedere fijnproever wat wils.”
Over Segafredo Zanetti ###
Noot voor de redactie (niet voor publicatie)
Voor meer informatie over dit bericht kunt u contact opnemen met:
Noot voor de redactie (niet voor publicatie)Voor meer informatie over dit bericht kunt u contact opnemen met: BuroSix Eline Jansen / Vincent van Leeuwen T: 0182 – 39 44 55 E: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. W: www.burosix.nl |



